Cumartesi, Nisan 09, 2005

Mazeret

Son 3-4 gündür Ege ve ben çok hastayız. O yüzden siteye ekleme yapamıyorum. Sadece gelen birkaç mesaja cevap vermeye çalışıyorum.

8 yorum:

 1. Sevgili Hanife, ikinize de gecmis olsun.

  YanıtlaSil
 2. Canim cok gecmis olsun. Allah hayirlisiyla sifa versin.

  YanıtlaSil
 3. Çok geçmiş olsun Hanifecim,bizde son 15 günümüzü etkileyen rahatsızlıklar atlattık.Egeyle birlikte hasta olmak da zordur. Allah iyilik versin.

  YanıtlaSil
 4. Sevgili Anonymous, Aslı, Şebnem ve Seniye,
  Mesajlarınız için çok teşekkür ederim. Dünden beri biraz daha iyiyim. Ama Ege'nin öksürüğü biraz var. Doktorda hiç ilaç vermedi. Ballarla, sıcak sütlerle geçirmeye çalışıyprum.. Birkaç gün daha olamayabilirim. Ege'nin fotolarını koyuyorum arada ama yemek tarifleri için çok vakit bulamayabilirim..
  Yeniden çok teşekkür edeim inceliğiniz için..

  YanıtlaSil
 5. Sevgili Hanife, Allah sifalar versin ikinize de. Bal vermekle iyi ediyorsun ama bildigim kadariyla sut ve peynir gibi gidalar, salgilarin artmasina sebeb oluyor, dolayisiyla oksurugune iyi gelmiyebilir. Belki bitkisel cayla birlikte versen bali... Mesela ihlamur, ada cayi oksurugu cok guzel sokturuyor.
  Sevgiler,

  YanıtlaSil
 6. Merhaba..
  Mesajınız için teşekkür ederim. isminizi yazmadığınız için isminizle hitab edemiyorum..
  Ege süte bayılıyor ve çok içiyor. Gece onu içmeden uyumaz. Öksürük için iyi olmadığını biliyorum ama ne yapabilirim. Balı zencefille karıştırıp veriyorum. Biraz acı oluyor ama işe yarıyor. Birde boğazı açan öksürüğe iyi gelen bir fitil var onu veriyorum. Ihlamuru daha sık vereceğim..
  İlginiz için çok teşekkür ederim..

  YanıtlaSil
 7. Çok geçmiş olsun Hanifecim,
  İnşallah en kısa zamanda atlatırsınız.

  Sevgiler...

  YanıtlaSil
 8. Çok teşekkürler Şule ve Hatice..
  Daha iyiyiz. Ama hala Ege toparlanamadı. Bende onun peşindeyim sürekli. Umarım yakında aranızdayim..

  YanıtlaSil