Pazartesi, Ekim 17, 2011

Ege Zeytin
Ege Zeytin'den mesaj alali bir hafta kadar oluyor. Sayfalarindan kurucularindan Faruk beyin gonderdigi e posta sayesinde haberim oldu. Internet uzerinden zeytin, zeytinyagi satislarini yapiyorlar. Daha fazlasi da var elbet, sabunlar, ev yapimi salcalar vb.
Hem de Turkiye'nin her yerine..

Asagida Faruk beyin bana attigi e postayi ekliyorum. Ozellikle uzaktaki sevdiklerinize hediye gondermek isterseniz bu adresi tiklayabilirsiniz...

Merhabalar,
Öncelikle kendimi tanıtayım adım Faruk Selvi, Akhisar doğumluyum ve Akhisar’da yaşıyorum.Bildiğiniz üzere Akhisar zeytin ve zeytinyağı üretiminde son yıllarda ciddi atılımlar gerçekleştirmiş Akhisar Ovası’ndaki zeytin ağaçları sayısı milyonlara ulaşmıştır.Bu atılımların sonuçlarını da hızlı bir şekilde almaya başlamakla birlikte ciddi oranlarda yurtdışı piyasasında kaliteli ürünlerini pazarlamaya başlamıştır.
Sözü daha fazla uzatmadan konuya gelmek istiyorum; ben ve bir arkadaşım www.egezeytin.com adlı bir internet sitesi projesine başladık.Amacımız başta Akhisar olmak üzere Ege’nin tüm kaliteli zeytin, zeytinyağı vb. ürünlerini internet üzerinden satışını gerçekleştirip tüm insanlara kaliteli, gerçek naturel sızma zeytinyağını herkesle buluşturabilmek.
İki genç girişimci olarak büyük şirketlerin üstlenmediği bu misyonu ciddi anlamda üstlenerek tüm Türkiye’de bilinir, güvenilir bir internet sitesi markası olmak istiyoruz.
Şu anda çeşitli internet mecralarında (google, facebook gibi) reklamlarımızı yayınlamaya başladık.Sizden de küçük bir rica da bulunmak istemekteyiz ;
Ürünlerimizi yada web sitemizi sahip olduğunuz web siteniz, bloğunuz ya da facebook sayfanızda yer verme şansınız var mıdır?
Değerli vaktinizi bize ayırdığınız için teşekkür ederim.
Çalışma hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.
-----
Ege Zeytin – Zeytin ve Zeytinyağı
www.egezeytin.com
Faruk SELVİ
0541 41 41 491

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder